War and Order Hall of War: Seviyeye Göre Rally Boyutu ve Glory Swords
War and Order Hall of War 1-40. seviyeler: 50.000'den 1.946.000'e rally boyutu ve her seviye için listelenen Glory Swords.
Güncellendi: 5 Kasım 2026
Kısa cevap
Hall of War, rally'nin ne kadar büyük olabileceğini belirler. WaoHive tablosunda rally boyutu 1. seviyede 50.000'den başlar ve 40. seviyede 1.946.000'e ulaşır. 20. seviye 546.000, 30. seviye 1.096.000 verir.
Her seviyenin yanında bir Glory Swords sayısı da listeleniyor: 1. seviyede 2, 40. seviyede 7.000. Tablo bunun tek bir seviyenin maliyeti mi yoksa birikimli toplam mı olduğunu söylemiyor ve bu değer oyunda kontrol edilmedi.
Hall of War seviyesine göre rally boyutu
Artış sütunu, her seviyenin bir öncekine göre rally boyutuna ne kadar eklediğini gösterir.
| Seviye | Rally boyutu | Artış | Listelenen Glory Swords |
|---|---|---|---|
| 1 | 50.000 | – | 2 |
| 2 | 60.000 | 10.000 | 8 |
| 3 | 70.000 | 10.000 | 17 |
| 4 | 82.000 | 12.000 | 29 |
| 5 | 96.000 | 14.000 | 44 |
| 6 | 112.000 | 16.000 | 63 |
| 7 | 130.000 | 18.000 | 86 |
| 8 | 150.000 | 20.000 | 113 |
| 9 | 172.000 | 22.000 | 145 |
| 10 | 196.000 | 24.000 | 182 |
| 11 | 222.000 | 26.000 | 224 |
| 12 | 250.000 | 28.000 | 272 |
| 13 | 280.000 | 30.000 | 326 |
| 14 | 312.000 | 32.000 | 386 |
| 15 | 346.000 | 34.000 | 452 |
| 16 | 382.000 | 36.000 | 524 |
| 17 | 422.000 | 40.000 | 603 |
| 18 | 460.000 | 38.000 | 689 |
| 19 | 502.000 | 42.000 | 782 |
| 20 | 546.000 | 44.000 | 882 |
| 21 | 592.000 | 46.000 | 989 |
| 22 | 640.000 | 48.000 | 1.104 |
| 23 | 690.000 | 50.000 | 1.227 |
| 24 | 742.000 | 52.000 | 1.358 |
| 25 | 796.000 | 54.000 | 1.497 |
| 26 | 852.000 | 56.000 | 1.645 |
| 27 | 910.000 | 58.000 | 1.802 |
| 28 | 970.000 | 60.000 | 1.968 |
| 29 | 1.032.000 | 62.000 | 2.143 |
| 30 | 1.096.000 | 64.000 | 2.327 |
| 31 | 1.162.000 | 66.000 | 2.631 |
| 32 | 1.230.000 | 68.000 | 3.095 |
| 33 | 1.300.000 | 70.000 | 3.659 |
| 34 | 1.382.000 | 82.000 | 4.464 |
| 35 | 1.446.000 | 64.000 | 5.347 |
| 36 | 1.526.000 | 80.000 | 5.470 |
| 37 | 1.616.000 | 90.000 | 5.830 |
| 38 | 1.716.000 | 100.000 | 6.260 |
| 39 | 1.826.000 | 110.000 | 6.680 |
| 40 | 1.946.000 | 120.000 | 7.000 |
Eğriyi okumak
2 ile 10. seviyeler arasında her seviye 10.000 ile 24.000 arası rally boyutu ekler. 31. seviyeden itibaren artış seviye başına 64.000 ile 120.000 arasında, yani son on seviye toplamda 850.000 ekliyor. İttifakın rally planlıyorsa rally boyutunu katılan üyelerin March Size'ıyla karşılaştır, çünkü dolu bir rally için ikisi de gerekir.